GÖREVİMİZ

AEFNET Yazılım Grubu, Command & Conquer serisinin erişilebilirliğini artırmayı ve oyunları modern işletim sistemleri için modlar, video içeriği, akışlar ve uyumluluk yamalarıyla canlı tutan daha geniş toplulukların yorulmak bilmeyen çabalarını kutlamayı amaçlayan ve devam eden bir projedir.

Bu proje üzerinde çalışan ekip, AEFNET, CnCNet, W3D Hub ve The Assembly Armada gibi yazılım gruplarından oluşuyor. Özünde, C&C Topluluğu, Command & Conquer’e olan aşk mektubumuz ve dünyadaki bu oyunları canlı tutan birçok hayrana geri verebileceğimiz olumlu bir yol.

AEFNET  olarak; oyunların modern işletim sistemlerinde hatasız bir şekilde ” Online & Multiplayer ” nasıl oynanacağı üzerine odaklandık. Buna bağlı olarak oyunun kurulumu ve oynanışını minimum düzeyde kolay hale getirdik. 

Odaklandığımız diğer ana sütun, youtube kanalımızdan akış ve içerik oluşturmadır. Youtube kanalımız, Discord ile tamamen entegrelidir. Amacımız Command & Conquer serisinin popülerliğini arttırarak daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Sonraki yol haritamızda, Command & Conquer serisinde bulunan diğer oyunlar ve modlar için destek ve bilgi vermeyi planlıyoruz, bu yüzden bu site ile sürekli olarak klasik oyunları oynamak için bize inanılmaz yeni yollar getiren takım arkadaşlara odaklanabileceğimizi umuyoruz, ancak önümüzdeki aylarda siteyi diğer Command & Conquer serisini ve modları kapsayacak şekilde genişletmeye çalışacağız. Topluluk içerisinde geri bildirim ve fikirlerle ilgilenmek isteyen birisi iseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu siteyi inşa etmekten zevk aldığımız kadar beğeneceğinizi umuyoruz.


– AEFNET Yönetim Ekibi

AEFNET YAZİLİM GRUBU

AEFNET
Kurucu & Yönetici
kurucu
Mysterious ツリング
Yazilim Gelistirici
Şafak
Grafik Tasarimci
geliştirici
Alper
Yazilim Geliştirici & Web Tasarımcı
Bahadir
Harita Editorü & Grafik Tasarimci