RED ALERT 2 ONLİNE OYNA

YÜKSEK HİZ MİNİMUM GECİKME

Türkiye'de 2 Avrupa'da 2 Farklı Noktalarda Bulunan Toplam 4 Adet Oyun Serverimiz Bulunmaktadir. Lokasyon Olarak Kullanicilara Yakin Olmasindan Dolayi Oyunlari Yüksek Hiz Minimum Gecikmeyle Başarıyı Yakaladik.

BASİT KURULUM

Çok Basit Bir Kuruluma Olan AEFNET Setup Dosyasi İle Red Alert 2 Ve Yuri's Revenge Oyunlarini Kurabilirsiniz.

Discord Platform

Discord Platformu İle Oyunlarin Canli Yayinlarini Ve Oyun İçerisinde Takim Arkadaşlarimiz İle Sesli Olarak Konuşarak Daha Keyifli Oyunlar Oynayabilirsiniz.

CANLİ DESTEK

Discord Üzerinden Yada Site'miz Üzerinden Saat 12.00 - 00.00 Arasinda Oyun İle İlgili Canli Destek Vermekteyiz.

RED ALERT 2 TARİHÇE

Red Alert 2, 2000 yılında piyasaya çıktı ve Westwood stüdyo tarafından geliştirilen ilk oyundu. Red Alert 2, tüm zamanların en unutulmaz PC strateji oyunlarından biri olarak kabul edilir ve orijinal Red Alert’ten çok daha hafif bir tona sahiptir. Genişleme paketi olarak, Yuri’nin İntikamı, paketi geldi ve Yuri’nin kuvvetleri olarak oynama yeteneği eklendi.

“Çok geç, yoldaş. Tüm dünya ve tüm tarihi Komuta Fethetmek için ben geldim!” – Yuri

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun Orjinal halinden hiç bir Şekilde oynanmamiştir. Sadece online oynamak İçin AeFNeT client yapilmiştir. Ve diğer siyah ekran, fatal error ve diğer tüm hatalar için yamalar yapilmiştir. Türkiye’de sorunsuz çalişan tek Setup dosyasidir.

  • Gönüllü olarak bu hizmeti veriyoruz. sunucu, hosting masraflari için bağış topluyoruz.
  • Discord uygulamasi ile oyun içerisinde takim arkadaşlariniz ile sesli olarak konuşabilirsiniz. Ve kurulan oyunlari canlı olarak izleyebilirsiniz. Tüm bilgi akışını whatsapp ve discord üzerinden yapmaktayiz.

Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada Discord üzerinden yardim ve destek kanalina hatanin ekran fotoğrafini çekerek yardim isteyebilirsiniz.

Oyunda Görevler Vardir. Orjinal Oyundaki Gibi, Harita Katagorilerinden Coparative’yi Seçiniz.

Sadece Sitemizdeki İndirdiğiniz AeFNeT Client İçin Destek Vermekteyiz.

BİZİ TAKİP EDİN